Mam takie wrażenie albo raczej pewność, że Paczka przyciąga niezwykłych i niezwykle zajętych ludzi. Nie takich, którzy tylko pracują albo studiują i na NIC poza tym zupełnie nie mają czasu. Przyciąga takich, którzy poza studiowaniem, pracą są jeszcze na angielskim, hiszpańskim i flamenco, tańczą salsę, leczą ludzi albo chodzą na szczudłach i jednocześnie są rodzicami, i pracownikami korporacji. Poza paczkowym projektem biorą udział w jeszcze kilku albo kilkunastu i dają radę! Można się od nich uczyć zarządzania życiem Uśmiech

 

Jedną z tych osób jest Renia. Jej mąż Marek i dzieci, Martynka i Kubuś, dobrze znają Paczkę. Sama Renata podkreśla, że to dzięki nim potrafi połączyć wiele aktywności. - Najważniejsza jest rodzina. Bez niej nie mogłabym połączyć życia domowego, pracy, studiów podyplomowych i miliona innych rzeczy, które mam do zrobienia – podkreśla bardzo radosnym i donośnym głosem. Nie przestaje się uśmiechać i zaraża pozytywną energią. Jest mamą, ale też  świetnym PR-owcem i  kończy podyplomowe studia.

- Robię wszystko, żeby moje dzieci były dobrymi i wrażliwymi ludźmi. Nie mogę pozwolić, by ich świat kończył się na zabawkach, żeby w tym zmaterializowanym świecie były obojętne na biedę, która jest tuż obok. To zgodne z moją filozofią wychowania. W Paczce urzekło mnie to, że konkretny człowiek i jego potrzeby są na pierwszym miejscu. Przed podjęciem decyzji o zaangażowaniu się w projekt zorganizowałam rodzinną naradę. Mąż obiecał przejąć część obowiązków domowych, Martynka zadeklarowała pomoc w rozdawaniu ulotek, a Kuba jest najmłodszym uczestnikiem spotkań wolontariuszy. Chcę wychowywać moje dzieci do wartości i wiem, że najlepiej trafić do nich własnym przykładem.

Kiedy dzwonię do Reni jest, albo na basenie albo u lekarza, albo na wycieczce – razem z dziećmi. Zawsze w słuchawce słyszę ten sam pogodny głos, a ja zastanawiam się: JAK ona to robi?!

 

Ty też możesz zostać liderem SZLACHETNEJ PACZKI. Możesz (między innymi:) nauczyć się jednocześnie rozmawiać przez telefon, odpisywać na maile, pakować prezenty i myśleć o tym jak najefektywniej po skończeniu tych czynności połączyć i równocześnie wykonać kilka kolejnych! Zapraszam Cię na www.superw.pl

A tak poważniej… Tylko tam, gdzie zgłosi się lider dotrzemy z pomocą do tych, którzy dzisiaj przegrywają swoje życie. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca. Jesteście bardzo potrzebni!